סדנאות וקורסים דיגיטליים

הקורסים שלנו מגיעים אליכם למטבח! את הקורסים הדיגיטליים שלנו ניתן לרכוש באתר ולצפות בהם מכל מקום, מתי שרוצים וכמה פעמים שרוצים. אין צורך בניסיון קודם או בציוד מיוחד על מנת להצליח להכין את כל מה שנלמד!

לקורסים נכנסים בעזרת שם משתמש וסיסמא, מצורפים אליהם חוברת מתכונים וגישה לקבוצת פייסבוק סגורה של הקורס. כל קורס מחולק לשיעורים שבכל אחד מהם יילמד מתכון שבו נכיר חומרי גלם טבעוניים, נלמד טכניקות וטיפים, ואת כל הסודות שיגרמו לכם להצליח להכין קינוחים מדהימים שכולם יתלהבו מהם!

רוצים לרכוש שובר מתנה לאחד מהקורסים הדיגיטליים שלנו או לקבל הנחה ברכישת שני קורסים או יותר? צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם :)

קורס מאפי בוקר

יצא לכם להכין עוגת שמרים שלא יצאה כמו שציפיתם? הבצק לא יצא מספיק רך, היא לא תפחה מספיק או סתם לא יצאה מספיק טעימה? בקורס מאפי בוקר נלמד את כל הטכניקה שבהכנת בצק שמרים! נלמד איך להכין 5 בצקי שמרים שונים שמהם נכין 7 עוגות ומאפים בטעמים ועיצובים שונים, ובעיקר נלמד את כל הטיפים והסודות למאפים יפים וטעימים כמו בקונדיטוריה :)

קורס דיגיטלי / 360 ש"ח

לפרטים נוספים

אזלו המקומות

קורס מאפי בוקר

סדנת בצק עלים

האמנתם פעם שתוכלו להבין בצק עלים לבד ושזה אפילו יהיה פשוט? אחרי הסדנה הזו תוכלו להכין בצק עלים מדהים בקלי קלות, ואיתו להכין מאפים מתוקים ומלוחים במלא עיצובים וטעמים! :)

אין צורך בידע מוקדם או בציוד מיוחד בשביל להצליח להכין את כל מה שנלמד בסדנה.

קורס דיגיטלי / 360 ש"ח

לפרטים נוספים

אזלו המקומות

סדנת בצק עלים

קורס חטיפי שוקולד

תמיד חלמתם להכין את כל חטיפי השוקולד המוכרים בגרסה טבעונית? עכשיו אפשר ללמוד להכין אותם בגרסה כל-כך טעימה שאפילו עולה על המקור!

נכין חטיף בסגנון פררו רושה, רפאלו, סניקרס, טימטם, קינדר דליס, מארס וטופיפי. בנוסף בתוך מערכת הקורס מחכים לכם מתכוני בונוס כתובים לטוויקס, טעמי וקינדר בואנו.

בנוסף למתכונים נלמד את כל הסודות והטיפים שבעזרתם תכינו חטיפים מושלמים :)

קורס דיגיטלי / 410 ש"ח

לפרטים נוספים

אזלו המקומות

קורס חטיפי שוקולד

קורס קינוחי מרנג

ניסיתם פעם להכין מרנג טבעוני והוא יצא רחוק ממה שדמיינתם מבחינת הנראות והטעם?

בקורס הקרוב נלמד להכין את המרנג הטבעוני המושלם! נכין אותו ב 3 טכניקות שונות שבעזרתן נכין 7 מתכונים:

נשיקות, פבלובות, קרמבו, מקרונים, מרשמלו, מוס שוקולד על בסיס מרנג ועוגת לימון עם ציפוי של מרנג חרוך.

בנוסף למתכונים נלמד טכניקות זילוף, והמון סודות וטיפים שיעזרו לכם להכין קינוחים מושלמים :)

קורס דיגיטלי / 470 ש"ח

לפרטים נוספים

אזלו המקומות

קורס קינוחי מרנג

קורס טמפרור שוקולד - מטראפלס ועד פרלינים

תמיד חלמתם להכין פרלינים מדהימים שנראים כאילו שקניתם אותם בשוקולטרי צרפתי? עכשיו אפשר ללמוד להכין אותם בגרסה טבעונית וכל-כך טעימה!

בקורס נלמד מהו טמפרור שוקולד ואיך עושים אותו בעזרת 4 שיטות שאפשר להכין במטבח הביתי בלי עזרים מיוחדים, ולאחר מכן נכין 7 מתכונים:

טראפלס, ממתקי ג'אנדויה ושברי לוז, טבלאות שוקולד וקישוטים, פרלין שוקולד טופי מלוח, פרלין גנאש שמן זית ותבלינים, פרלין קרמל פטל ופרלין גנאש לימונענע

קורס דיגיטלי / 490 ש"ח

לפרטים נוספים

אזלו המקומות

קורס טמפרור שוקולד - מטראפלס ועד פרלינים